Product Tag - Marble Clouds

Wyjątkowa biżuteria

Kolekcja Marble Clouds

Marble Clouds biżuteria to opowieść o ponadczasowej przestrzeni niedotkniętej czasem i miejscem. Przeniesiemy Was w niezwykłą harmonijną przestrzeń nieba która nie ma granic, jest obecna zawsze, wiecznie i niezmiennie.

Niebo to przestrzeń której nie da się posiadać, jest zarazem nas wszystkich i zarazem niczyje.. jest wolnością. Płynące chmury na niebie to symbol nas samych. Codziennie możemy obserwować je i nigdy nie są takie same, tak jak nasze emocje. Pełne kreacji i marzeń.

Misją marki Marble Clouds biżuteria jest opowiadanie o harmonii niebios, która od wieków była inspiracją dla wielu malarzy, rzeźbiarzy, architektów i poetów. Motywy ukryte w Marble Clouds biżuteria to ponadczasowe symbole które bez względu na czasy w jakich żyjemy są i będą naszą podstawą tworzenia naszej wyobraźni.

Kolekcja Marble Clouds to nasz wyjątkowy projekt, w którym użyliśmy ponadczasowych, antycznych form i wzorów. Każdy naszyjnik, pierścionek Marble Clouds biżuteria został ręcznie wykonany w Polsce, posiada gwarancję marki w postaci wygrawerowanego logo marki. Biżuteria stworzona jest z najwyższej jakości srebra 925.

Marble Clouds – chcemy aby prawdziwe ponadczasowe piękno zaistniało we współczesnym świecie .

Unikalna biżuteria Motyle

You've just added this product to the cart: