Sklep internetowy z biżuterią artystyczną

o nas

 

 

 
 

Sklep internetowy z biżuterią artystyczną Motyle stworzyliśmy po to, by móc dzielić się z każdym naszą pasją do biżuterii. Autorska biżuteria ze srebra, którą wspólnie tworzymy – od pierwszej wizji, mglistego zarysu, naszkicowanego projektu po każdy misternie oksydowany czy złocony detal – jest przejawem naszej potrzeby wyrażania siebie we współczesnym świecie. Nasz świat, pełen energii i emocji, jest podróżą, w której wszyscy bierzemy udział. Zmienia się on jednak tak szybko, że są momenty, które chcielibyśmy zachować na dłużej i cieszyć się nimi bez przerwy.

Nasza unikatowa biżuteria jest niezwykłą pamiątką ważnych dla Ciebie chwil, dzięki niej można zatrzymać je na dłużej. Kolekcje Motyle są bowiem podróżą samą w sobie, zostały stworzone po to, aby uchwycić i zatrzymać chwile  pełne  emocji. Ukryte w srebrze znaczenia pobudzają wyobraźnię oraz przypominają o tajemnicy naszego istnienia.

Na naszej stronie obejrzysz katalogi kolekcji – każdy element jest w nich dokładnie zaprezentowany i opisany – oraz zamówisz wymarzone kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Następnie my wykonamy biżuterię specjalnie dla Ciebie, dbając o wierne odtworzenie wybranego wzoru. Zachęcamy do obejrzenia katalogów i wybrania Motyla dla siebie!