z pasji do biżuterii

Nasza historia

Unikalna biżuteria Motyle

Biżuteria artystyczna

Tworzona z pasją

Motyle Biżuteria została założona w Sopocie w 2005. Autorska biżuteria którą projektuje z pasją Daria Jankowiak-Byczkowska ma na swoim koncie cenne i prestiżowe nagrody w Polsce i zagranicą.

Nasza marka zawiera w swoich kolekcjach naturalne materiały takie jak najwyższej próby srebro, złoto bursztyn, perły, turkus, ametyst i kryształy

Świat roślin i zwierząt, architektura, moda oraz człowiek są niekończącą się inspiracją i energią kolekcji Motyle. Pragniemy aby nasz świat stał się dzięki naszej biżuterii wspólną piękną podróżą przez życie. Kolekcje

Niezapomniana pamiątka

Zatrzyma chwilę

Motyle wybiorą się w tą podróż z tobą, pomogą ci uchwycić i zatrzymać chwile na których najbardziej ci zależy. Ukryte w srebrze znaczenia pobudzają wyobraźnię oraz przypominają o tajemnicy naszego istnienia.

Na naszej stronie obejrzysz katalogi kolekcji – każdy element jest w nich dokładnie zaprezentowany i opisany. Zamówisz tu wymarzone kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Zachęcamy do obejrzenia katalogów i wybrania biżuterii Motyle dla siebie.

Unikalna biżuteria Motyle