Wyjątkowa biżuteria

Poznaj nasze kolekcje

Kolekcja

Magma

Magma to gorące serce Ziemi, ruchliwa materia która po wydobyciu się na powierzchnię tworzy nowe formy i podstawę do nowego życia.

Kolekcja

Star People

Ponadczasowa moc naszych serc i chęć przypomnienia sobie o naszej wspólnej wyjątkowości to inspiracja do powstania autorskiej kolekcji biżuterii Star People.

Kolekcja

Constellation

Kolekcja biżuterii Constellation to nasza obserwacja i zachwyt nad otaczającą nas przestrzenią i magiczną głębią nocnego nieba. Rozrzucone gwiazdy tworzą między sobą układy. Wystarczy wybrać swoją Constellation.

 

Kolekcja

Selene

Autorska kolekcja biżuterii „Selene” inspirowana magicznym selenitem. Minerał ten to rodzaj szlachetnej odmiany gipsu o niesamowitym perłowym połysku.

Kolekcja

Marble Clouds

Marmur symbol wieczności i doskonałej lekkości formy, używany w najsłynniejszych rzeźbach dzisiaj może stać się częścią i otoczeniem nas samych w codziennym życiu.

Kolekcja

Ocean of dreams

Inspiracją do powstania kolekcji biżuterii była symboliczna perła rodząca się w głębinach Oceanu w otchłaniach ciemności, kiedy zaś wyłania się na światło dzienne zaczyna błyszczeć w promieniach światła.

Kolekcja

Nefertiti

Kolekcja biżuterii Nefertiti to ukłon w stronę piękna kobiecej dojrzałości. Do niedawna bajecznie piękna władczyni Egiptu przedstawiała nam się jako kult nieskazitelnego ideału, młodości i świeżości.

Kolekcja

Monarchy

Kolekcja biżuterii inspirowana symboliką monarchii kojarzonej jako mądrość, siła, dojrzałość i wewnętrzne bogactwo. Biżuteria MONARCHY to jedność królewskich kształtów z nowoczesną formą, to połączenie siły i delikatności.

Kolekcja

Aurora

Kolekcja biżuterii inspirowana zorzą polarną, pojawiającą się nieoczekiwanie na nocnym niebie na biegunach Ziemi. Tworzy ona niesamowite zjawisko, mieniąc się różnymi kolorami.

Kolekcja

Cosmic love

Kosmos kryje w sobie tajemnice powstania i istnienia. Posiada własną wolność tworzenia. Kosmos to wszystko, co istniało i wszystko to, co będzie istnieć. Kolekcja Cosmic Love jest symbolem tego, co nas otacza, a także tego, czego nie widzimy…

Kolekcja

Mantra

Kolekcja biżuterii z przesłaniem wolności, miłości i uzdrowienia. Inspirowana energią i naturą życia. Słowa starych mantr zapisane w naszyjnikach i sygnetach z naturalnymi kamieniami: szmaragdem, szafirem i rubinem, zamknięte ręcznie szlifowanym idealnie czystym kryształem górskim.

Kolekcja

Art deco

Kolekcja biżuterii Art DECO zaprojektowana w duchu dawnej epoki przenosi nas w świat ciekawych połączeń form geometrycznych i roślinnych ornamentów.

Kolekcja

Energia

Wyjątkową biżuterię dla kobiety aktywnej, którą znajdziesz w kolekcji Energia, stworzyliśmy ze srebra i delikatnego jedwabiu, które dopasowują się do Ciebie.

Kolekcja

Marokańska róża

Zapach róż rozprzestrzeniający się po okolicy El Kelaa M’gouna jest bardzo przyjemny, ale według miejscowych ma przede wszystkim chronić mieszkańców przed złymi duchami.

Kolekcja

Tuareg

Kolekcja biżuterii TUAREG inspirowana tajemniczym berberyjskim ludem, zamieszkującym Saharę. Plemię to charakteryzuje się jasną karnacją i niebieskimi oczami, ich wygląd odbiega od otaczających ich sąsiadów.

Kolekcja

Gwiezdny pył

Gwiazdy to jeden z najpiękniejszych i najważniejszych symboli naszego świata. Jak nastraja nas widok rozgwieżdżonego nieba podczas wieczornego spaceru?

Kolekcja

Skin to skin

Czuły dotyk, bicie serca, bliskość – to nasz pierwszy kontakt ze światem tuż po narodzinach. Kontakt „skóra do skóry” to poczucie bezpieczeństwa w nowym, nieznanym świecie.

Biżuteria artystyczna

Kolekcje Motyle

Nasze regularne kolekcje charakteryzują się odmiennym od tradycyjnego podejściem do biżuterii, gdyż nie myślimy o niej jak o elemencie służącym jedynie do ozdoby. 

Wyjątkowy charakter marki Motyle objawia się w wyrazistych projektach tworzonych w oparciu o rozmaite inspiracje i idee przyświecające każdej kolekcji. Ręczne wykonanie i charakterystyczne surowe wykończenie srebra nadaje naszej biżuterii indywidualny wygląd. 

Celem tworzenia biżuterii Motyle jest pobudzenie wyobraźni, przełamanie stereotypowego myślenia i postrzegania klasycznej formy jaką są kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Pragniemy, aby każdy zakupiony u nas element biżuterii był wyrazem indywidualnego charakteru osoby noszącej biżuterię Motyle. 

Biżuteria artystyczna

Ręcznie robiona

Każdy naszyjnik, pierścionek i sygnet tworzymy od początku do końca własnoręcznie, korzystając tylko z najwyższej jakości surowców. Ręcznie robiona biżuteria z najwyższej próby srebra w naszej pracowni poddawana jest obróbce różnymi metodami, które pozwalają podkreślić wyjątkowość faktur i kształtów wyrobów. 

Pracując ze srebrem wykorzystujemy nie tylko oksydowanie i rodowanie, ale także złocenie, dzięki któremu docenią nas także zwolennicy złotej biżuterii. Oferujemy biżuterię z kamieniami naturalnymi i kryształami Swarovskiego w unikatowej oprawie.