Wyjątkowa biżuteria

Poznaj nasze kolekcje

Kolekcja

Wyspa Skarbów

Najnowsza kolekcja biżuterii „Wyspa Skarbów”! , powstała w oparciu o poszukiwania własnej głębi i naszych wewnętrznych wartości. Inspiracją do stworzenia kolekcji były słowa:

Żadna wyjątkowość nie da ci tego czym jesteś bez niej”

Kolekcja

Vincent

Zapraszamy do odkrycia najnowszej kolekcji Motyle „Vincent” , która została zainspirowana niezwykłą atmosferą i pięknem obrazu „Gwiaździsta noc” Vincenta Van Gogha.

Kolekcja

RAY

Promień światła który przenika i oświetla jest głównym motywem naszej nowej kolekcji.

Kolekcja

Marokańska róża

Zapach róż rozprzestrzeniający się po okolicy El Kelaa M’gouna jest bardzo przyjemny, ale według miejscowych ma przede wszystkim chronić mieszkańców przed złymi duchami.

Kolekcja

Diuna

Prezentujemy Państwu kolekcję „Diuna”, w której znajdziemy odbicie wielu znaczeń i przekazów zawartych w powieści. Jedną z nich jest sentencja „Wisdom comes from the desert”, która w tłumaczeniu na język polski oznacza „Mądrość pochodzi z pustyni”.

Kolekcja

Czarny Dąb - Duch Lasu

Kolekcja biżuterii Czarny Dąb – Duch Lasu jest zaproszeniem do wspólnej pięknej podróży, której korzenie sięgają dalekiej przeszłości. Prastara ludność uznawała dąb za symbol boskiej potęgi natury, pierwiastek męskiej i żeńskiej energii.

Kolekcja

Botanica

Kolekcja biżuterii Botanica to hołd złożony dla doskonałości świata roślin, jego niewyczerpanemu procesowi tworzenia nowych gatunków, kształtów i kolorów.

Kolekcja

Magma

Magma to gorące serce Ziemi, ruchliwa materia która po wydobyciu się na powierzchnię tworzy nowe formy i podstawę do nowego życia.

Kolekcja

Constellation

Kolekcja biżuterii Constellation to nasza obserwacja i zachwyt nad otaczającą nas przestrzenią i magiczną głębią nocnego nieba. Rozrzucone gwiazdy tworzą między sobą układy. Wystarczy wybrać swoją Constellation.

 

Kolekcja

Marble Clouds

Marble Clouds biżuteria to opowieść o ponadczasowej przestrzeni niedotkniętej czasem i miejscem. Przeniesiemy Was w niezwykłą harmonijną przestrzeń nieba która nie ma granic, jest obecna zawsze, wiecznie i niezmiennie.

Kolekcja

Ocean of dreams

Inspiracją do powstania kolekcji biżuterii była symboliczna perła rodząca się w głębinach Oceanu w otchłaniach ciemności, kiedy zaś wyłania się na światło dzienne zaczyna błyszczeć w promieniach światła.

Kolekcja

Nefertiti

Kolekcja biżuterii Nefertiti to ukłon w stronę piękna kobiecej dojrzałości. Do niedawna bajecznie piękna władczyni Egiptu przedstawiała nam się jako kult nieskazitelnego ideału, młodości i świeżości.

Kolekcja

Aurora

Kolekcja biżuterii inspirowana zorzą polarną, pojawiającą się nieoczekiwanie na nocnym niebie na biegunach Ziemi. Tworzy ona niesamowite zjawisko, mieniąc się różnymi kolorami.

Kolekcja

Cosmic love

Kosmos kryje w sobie tajemnice powstania i istnienia. Posiada własną wolność tworzenia. Kosmos to wszystko, co istniało i wszystko to, co będzie istnieć. Kolekcja Cosmic Love jest symbolem tego, co nas otacza, a także tego, czego nie widzimy…

Kolekcja

Mantra

Kolekcja biżuterii z przesłaniem wolności, miłości i uzdrowienia. Inspirowana energią i naturą życia. Słowa starych mantr zapisane w naszyjnikach i sygnetach z naturalnymi kamieniami: szmaragdem, szafirem i rubinem, zamknięte ręcznie szlifowanym idealnie czystym kryształem górskim.

Biżuteria artystyczna

Kolekcje Motyle

Nasze regularne kolekcje charakteryzują się odmiennym od tradycyjnego podejściem do biżuterii, gdyż nie myślimy o niej jak o elemencie służącym jedynie do ozdoby.

Wyjątkowy charakter marki Motyle objawia się w wyrazistych projektach tworzonych w oparciu o rozmaite inspiracje i idee przyświecające każdej kolekcji. Ręczne wykonanie i charakterystyczne surowe wykończenie srebra nadaje naszej unikatowej biżuterii indywidualny wygląd.

Celem tworzenia artystycznej biżuterii Motyle jest pobudzenie wyobraźni, przełamanie stereotypowego myślenia i postrzegania klasycznej formy jaką są kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki. Pragniemy, aby każdy zakupiony u nas element biżuterii był wyrazem indywidualnego charakteru osoby noszącej biżuterię Motyle.

Unikalna biżuteria Motyle
Unikalna biżuteria Motyle

Biżuteria artystyczna

Ręcznie robiona

Każdy naszyjnik, pierścionek i sygnet tworzymy od początku do końca własnoręcznie, korzystając tylko z najwyższej jakości surowców. Ręcznie robiona biżuteria z najwyższej próby srebra w naszej pracowni poddawana jest obróbce różnymi metodami, które pozwalają podkreślić wyjątkowość faktur i kształtów wyrobów.

Pracując ze srebrem wykorzystujemy nie tylko oksydowanie i rodowanie, ale także złocenie, dzięki któremu docenią nas także zwolennicy złotej biżuterii. Oferujemy artystyczną biżuterię z kamieniami naturalnymi i kryształami Swarovskiego w unikatowej oprawie.

Autorska biżuteria srebrna

Tworząc projekty naszej autorskiej biżuterii srebrnej przykładamy wagę do najdrobniejszych szczegółów. Staramy się dokładać wszelkich starań, by produkty w pełni odzwierciedlały myśli i wyobrażenie, które towarzyszyły nam podczas pracy. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki i pierścionki, które wychodzą spod naszych rąk stanowią małe dzieła sztuki, które nie tylko dodają wyrazu stylizacjom, ale motywują do działania, inspirują i dodają energii.

Ekskluzywna biżuteria

Naszym klientkom oferujemy ekskluzywną biżuterię. Inspiracje, które dodają nam natchnienia są absolutnie wyjątkowe, dzięki czemu gotowe kolczyki, pierścionki, bransoletki oraz naszyjniki to produkty wyjątkowe i luksusowe. Aby dodać im jeszcze więcej elitarności, korzystamy jedynie z najwyższej klasy materiałów – kryształów, najwyższej jakości srebra, kamieni naturalnych i jedwabiu, a każdy, poszczególny element wytwarzamy własnoręcznie. Tak właśnie powstaje nasza ekskluzywna biżuteria.

Modna biżuteria srebrna

Naszym klientkom oferujemy modną biżuterię srebrną. Staramy się nie podążać ślepo za trendami i kierować się raczej indywidualnością, niebanalnością oraz oryginalnością naszych produktów. Dbamy jednak również o to, by były one modne. Proponujemy zarówno tradycyjne, jak i niecodzienne kształty i faktury. Dodajemy biżuterii ekskluzywności przez umieszczanie w niej pięknych, błyszczących kryształów.

Unikalna biżuteria artystyczna

Unikalna biżuteria artystyczna, która powstaje w naszej pracowni opiera się przede wszystkim na niestandardowych, wysublimowanych inspiracjach. Natchnienia szukamy w miejscach, o których inni nawet by nie pomyśleli. Za sprawą tego jesteśmy w stanie stworzyć absolutnie unikatową biżuterię. Prastare mantry, pierwszy kontakt matki z dzieckiem, wnętrze wulkanu czy narodziny pereł wywarły na nas tak wielkie wrażenie, że postanowiliśmy stworzyć naszyjniki, bransoletki i inne dodatki, które uwydatnią piękno tych zjawisk.