Product Tag - Cosmic love

Wyjątkowa biżuteria

Kolekcja Cosmic love

Kosmos kryje w sobie tajemnice powstania i istnienia. Posiada własną wolność tworzenia. Kosmos to wszystko, co istniało i wszystko to, co będzie istnieć.

Kolekcja Cosmic Love jest symbolem tego, co nas otacza, a także tego, czego nie widzimy… Ale przecież to, że czegoś nie widać, nie znaczy, że to nie istnieje. Czasem przecież trudno nawet pojąć pełne znaczenie tego, co można zobaczyć. Aby bardziej zbliżyć się do poznania kosmicznych tajemnic i poczuć magię Wszechświata, warto poznać Cosmic Love.

Ta kolekcja biżuterii powstała z myślą o życiodajnym Słońcu, bez którego nie byłoby życia na Ziemi, tajemniczym Księżycu, którego ciemna strona jest zawsze niewidoczna, niewidzialnej Czarnej Planecie TrES2b, będącej naprawdę obcym światem, gdyż panującego na niej mroku zaintrygowanym badaczom wciąż nie udało się wyjaśnić. Kosmiczne inspiracje pozwoliły nam stworzyć oryginalną i intrygującą biżuterię.

Na elementach kolekcji – zarówno tych mieniących się królewskim złotem, jak i tych o grafitowym blasku – umieściliśmy maksymy odnoszące się do poszczególnych ciał niebieskich, które były dla niej natchnieniem. Sentencje te pogłębiają niezwykłość i magię kolekcji.

Słońce – „Turn your face to the Sun”

Księżyc – „The dark side of the Moon is never visible from the Earth”

Czarna Planeta TrES2b – „If you cannot see it, it doesn’t mean that it doesn’t exist”

Poczuj Kosmiczną Miłość, odkryj piękno Wszechświata i podaruj Cosmic Love sobie albo komuś, kogo darzysz uczuciem.

Zdj©cie kolekcja Cosmic love
You've just added this product to the cart: