Czy jest jakiś must have biżuteryjny dobry na każdą okazję?

Unikatowa Biżuteria Motyle

Czy jest jakiś must have biżuteryjny dobry na każdą okazję?

Biżuteria jest dopełnieniem każdej stylizacji. Czasem sprawdza się zestaw minimalistyczny, który jej nie przytłacza, a czasem pierwsze skrzypce grają wyraziste ozdoby, które dodają charakteru. Istnieją jednak takie elementy biżuterii, które są na tyle uniwersalne, że pasują zarówno na co dzień, jak i na wielkie wyjścia. Dzięki tzw. bazowej biżuterii można stworzyć wiele niepowtarzalnych stylizacji przy użyciu tego samego naszyjnika czy kolczyków. Chcesz wiedzieć, jaki rodzaj biżuterii powinna mieć każda kobieta? Zapoznaj się z dalszą częścią tego artykułu, w której przedstawiamy biżuteryjny must have.

Biżuteria na każdą okazję – czyli co powinna mieć każda kobieta?

O przydatności biżuterii nie świadczy jej liczba, ale jakość. Zapewne niejedna kobieta na własnej skórze przekonała się o tym, że mimo pełnej szkatułki ozdób, miała kłopot z wyborem tej właściwej do konkretnej stylizacji. Aby uniknąć takiego problemu w przyszłości, warto więc zainwestować w biżuterię bazową, która sprawdzi się na każdą okazję. Co można do niej zaliczyć? Pierwszym elementem, który uznaje się za biżuteryjny must have, jest klasyczny złoty lub srebrny łańcuszek, do którego można dodawać różnorodne zawieszki. Taka ozdoba sprawdzi się zarówno w połączeniu z elegancką sukienką, jak i sportową stylizacją.

Poza klasycznym łańcuszkiem do kompletu warto dokupić też bazową bransoletkę. Przykładowo dostępne w naszym e-sklepie Motyle Biżuteria artystyczne bransoletki srebrne dodadzą charakteru stylizacjom wieczorowym oraz przełamią monotonię np. codziennych stylizacji do pracy. Kolejnym elementem, na który powinna postawić każda kobieta, są kolczyki. W tym przypadku warto się zdecydować zarówno na proste kolczyki na sztyftach, jak i te wiszące. Obie wersje sprawdzą się i na wielkie wyjścia, i na te mniej formalne spotkania. W swojej szkatułce na biżuterię dobrze mieć też delikatnie zdobioną broszkę. W ostatnich latach ozdoba ta wróciła do łask i z powodzeniem wykorzystywana jest zarówno do stylizacji biznesowych, jak i wieczorowych.