Artystyczna biżuteria – podaruj ją wyjątkowej kobiecie

biżuteria prezent

Artystyczna biżuteria – podaruj ją wyjątkowej kobiecie

Artystyczna biżuteria stanowi zaproszenie do świata designu, zabawy formą, prawdziwego rzemiosła. Podczas tworzenia nowej kolekcji biżuterii inspirujemy się nie tylko szeroko rozumianą sztuką, ale również nieustannie zachwycającą nas naturą: rozgwieżdżonym letnim niebem, mieniącą się odcieniami błękitu i turkusu wodą, spektakularnymi zachodami słońca. Projektując nasze bransoletki, kolczyki, naszyjniki, pierścionki zawsze myślimy o kobietach, dla których tworzymy – o ich pięknie, odwadze, sile.

Każda z nich jest wyjątkowa i zasługuje na oryginalny prezent w postaci niebanalnej biżuterii. Kobiece ciało, nagie lub przystrojone błyskotkami, od zawsze inspirowało największych artystów. Henri Matisse oddaje mu hołd, malując tańczące zmysłowo w kręgu kobiety, które różnią się między sobą, ale jednocześnie łączy je wspólne przeżycie. Taka jest nasza biżuteria – spersonalizowana, czasami dedykowana paniom kochającym nowoczesną klasykę, innym razem marzycielkom lubiącym motywy roślinne, zawsze jednak wyrażająca kobiecą solidarność.

Poniżej przedstawiamy krótki opis tworzonych w naszej pracowni w Sopocie linii srebrnej biżuterii.

Spersonalizowana biżuteria artystyczna

Tworząc wybrane kolekcje biżuterii, sięgamy po formy zaczerpnięte z geometrii, natury, sztuki. Fascynują nas nieoczywiste rozwiązania składające hołd współczesnym kobietom. Naszą biżuterię artystyczną wyróżniają oryginalne kształty i faktury. Dla wszystkich osób pragnących podarować wyjątkowy prezent bliskiej ich sercu pani przygotowaliśmy poniższy przegląd dostępnych w naszym sklepie linii biżuterii.

Kolekcja Constellation i kolekcja Gwiezdny Pył, które odzwierciedlają piękno nieskażonego sztucznym światłem rozgwieżdżonego nieba, spodobają się urodzonym pod szczęśliwą gwiazdą marzycielkom. Stworzyliśmy je z myślą o paniach szukających harmonii w otaczającym je świecie. Biżuterię tę z przyjemnością założą prawdziwe romantyczki podążające śladem swoich przodków za blaskiem gwiazd. Obie wspomniane linie dedykujemy mocno stąpającym po ziemi nomadkom pragnącym odnaleźć utraconą więź z naturą oraz odczuwającym radość i zachwyt nad cudem istnienia. Pokochają je panie lubiące czytać horoskopy i wierzące, że ich los został zapisany w gwiazdach.

Inspirowaną magicznym selenitem kolekcję Selene docenią prawdziwe romantyczki zafascynowane zmieniającymi się fazami Księżyca i ich wpływem na nasze życie. Selene jako grecka patronka Srebrnego Globu swoim blaskiem rozświetla ciemną noc, tworząc nastrojową scenerię dla spotykających się po zapadnięciu zmroku kochanków.

Kolekcja Ocean of Dreams, która oddaje hołd mitycznej perle, przypadnie do gustu fankom klasyki w nowoczesnym wydaniu: romantyczkom, marzycielkom, kobietom odważnym, tajemniczym, z zapałem realizującym swoje marzenia. Linia ta stanowi pochwałę kobiecości – kobiecej siły i kobiecego ciała. Perły o nieregularnym kształcie fascynowały szczególnie pragnących oddać ideę nieskończoności artystów epoki baroku.

Biżuteria z kolekcji Nefertiti tak jak ta noszona przez starożytnych Egipcjan ma dawać siłę, chronić przed złem, zapewniać dobrobyt. Dedykujemy ją miłośniczkom dalekich i bliskich podróży. Paniom kochającym wolność i upalne letnie dni. Tym z nich, które pragną odnaleźć swój własny talizman – piękny i wyjątkowy jak one same.

Kolekcja Monarchy symbolizuje odwagę i wewnętrzną siłę noszących ją pań. Każda z nas decyduje o własnym losie, wywiera wpływ na otoczenie, z różnych aspektów swojego życia tworzy jedną spójną całość. Ta inspirowana biżuterią noszoną przez dawne i współczesne monarchinie linia z pewnością przypadnie do gustu eleganckim kobietom odnoszącym sukcesy na polu zawodowym.

Kolekcja Aurora oddaje osobowość odwiecznych nomadek przemierzających świat w poszukiwaniu prawdziwego piękna nieskażonych cywilizacją przestrzeni – paniom zafascynowanym magią zjawiska, jakim jest mieniąca się tysiącem kolorów zorza polarna.

Kolekcja Cosmic Love symbolizuje odwieczne moce rządzące światem. Wchodząca w jej skład biżuteria powstała z myślą o tajemniczych, czasami życiodajnych, czasami napawających nas lękiem przed tym, co nieznane, ciałach niebieskich. Pokochają ją panie wierzące w potęgę fascynującego i niezmierzonego Wszechświata – kobiety lubiące biżuterię z przesłaniem.

Kolekcja Mantra idealnie nadaje się dla pań szukających wewnętrznej harmonii. Dedykujemy ją silnym i wytrwałym kobietom, które przepełnia dobra energia i spokój ducha. Linia ta niesie ze sobą przesłanie wolności, miłości, uzdrowienia. Otwiera na piękno świata i przynosi ukojenie.

Kolekcja Art Deco przypadnie do gustu fankom vintage i stylu retro w nowoczesnym wydaniu. Pełna geometrycznych kształtów i roślinnych motywów przeniesie nas do epoki wyzwolonych kobiet, swingującego jazzu i rozwoju światowej kinematografii, czyli do szalonych lat 20. ubiegłego stulecia.

Biżuterię z kolekcji Energia docenią kobiety pełne życiowej energii, które żyją aktywnie i nie boją się żadnych wyzwań, natomiast tę z linii Marokańska Róża panie zafascynowane pięknem róży – kwiatu symbolizującego miłość i pożądanie. Wspomniana kolekcja z pewnością spełni oczekiwania zarówno miłośniczek klasycznej elegancji, jak i romantyczek wierzących w sprawczą moc biżuterii.

Kolekcję Tuareg, która symbolizuje kobiecą siłę, polubią odkrywające najdalsze zakątki świata nomadki, a linię Skin to Skin strażniczki domowego ogniska – współczesne westalki najlepiej czujące się w otoczeniu bliskich im osób.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!