Sposoby noszenia, łączenia i komponowania biżuterii. Noszenie biżuterii na różne sposoby

Unikatowa Biżuteria Motyle

Sposoby noszenia, łączenia i komponowania biżuterii. Noszenie biżuterii na różne sposoby

Stylistki przygotowujące sesje dla najlepszych magazynów modowych uwielbiają przełamywać konwenanse. W tworzonych przez nie lookach kolorowe miniówki służą za awangardowe topy, jedwabne spódnice stają się zwiewnymi sukienkami, kaszmirowe swetry zmieniają się w otulające szaliki, a biżuteria artystyczna zyskuje nowy wymiar. Coraz popularniejsze staje się traktowanie masywnych pierścionków jako ekstrawaganckich zawieszek, misterne wplatanie połyskujących łańcuszków we włosy, owijanie cienkich naszyjników wokół nadgarstków. Kupowanie kompletów biżuterii stanowi jedno z możliwych rozwiązań. Innym jest łączenie ze sobą pozornie niepasujących do siebie elementów. Oba sposoby pozwalają uzyskać spójny i intrygujący look.

Różne oblicza biżuterii

Proponowana przez nas srebrna biżuteria artystyczna jest efektowna, oryginalna, ponadczasowa. Powstaje ze zderzenia stylu vintage z obowiązującymi trendami, minimalizmu z maksymalizmem, delikatnych form z masywnymi kamieniami. Zachwyca designem, przełamywaniem schematów, precyzją wykonania. Nasze kolekcje pozwalają na zabawę stylem i konwencją. Biżuteria tak jak kobieta ma wiele twarzy. Przeznaczenie bransoletek, kolczyków, naszyjników, pierścionków może być różne. Najprostszym sposobem na uzyskanie spektakularnego efektu jest ubranie sukienki z głębokim dekoltem z tyłu, a następnie założenie długiego naszyjnika tak, aby zamiast klatki piersiowej zdobił plecy.

Noszenie bransoletek do naszyjników lub zestawianie kolczyków z pierścionkami pozwala uzyskać ciekawy look, który przypadnie do gustu zarówno minimalistkom, jak i paniom kochającym przepych. Wystarczy wybrać odpowiednią biżuterię. Można postawić na subtelne elementy, cienkie łańcuszki, prawie niewidoczne kolczyki bądź zainwestować w misternie zdobione pierścionki, masywne naszyjniki z barwnymi kamieniami, bransoletki tworzone z pereł o nieregularnych kształtach. Dozwolone jest zestawianie różnych materiałów. Srebro pasuje do złota, kryształki Swarovskiego do kamieni szlachetnych. Krótszy złoty łańcuszek idealnie zagra z dłuższym srebrnym. Kilka złotych oraz srebrnych bransoletek ozdobionych kolorowymi kryształkami doda stylizacji nonszalancji.

Miłośniczkom sztuki i eklektyzmu przypadnie do gustu łączenie odmiennych stylów, geometrycznych form rodem z kubizmu z symetrycznymi pozłacanymi naszyjnikami o dwóch różnych splotach, delikatnych pereł z masywnymi łańcuchami o ciężkich ogniwach, antycznego srebra i mosiądzu z naturalnymi kamieniami, w tym z nieoszlifowanym granatem, akwamarynem, kamieniem księżycowym. Klasyczne rozwiązania warto uzupełnić o dodatki utrzymane w stylu boho, awangardowe elementy ostudzić wzorami zaczerpniętymi z minionych epok, ozdoby oddające piękno rozgwieżdżonego nieba, dzikich pustkowi, letnich upalnych dni z tymi inspirowanymi szeroko rozumianą kulturą.

Ponadto naszym klientkom proponujemy łączenie biżuterii pochodzącej z różnych kolekcji dostępnych w prowadzonym przez nas sklepie. Nasza opowieść o współczesnej kobiecie oddaje różne typy osobowości. Stanowi hołd składany matkom i córkom, bizneswoman i paniom zajmującym się prowadzeniem domu, globtroterkom i domowniczkom. Jednoczesne noszenie elementów tworzących odmienne linie sprawia, że stylizacja zyskuje niepowtarzalny charakter, przykładowo słynne skarabeusze z kolekcji Nefertiti doskonale odnajdują się w towarzystwie bransoletek i pierścionków z linii Mantra, która niesie przesłanie wolności, miłości, uzdrowienia. Polecamy także uzupełnianie stylizacji o modele pochodzące z jednej kolekcji. Zabieg ten wzmacnia pożądany efekt.

Oczywiście, mimo powyższych rad, biżuterię można nosić również pojedynczo, na przykład artystyczne kolczyki z linii Monarchy z powodzeniem staną się elementem odgrywającym główną rolę podczas wieczornego wyjścia. Błyskotki te zachwycą współczesne fanki Marii Antoniny oraz miłośniczki królewskiego przepychu. Wystarczy połączyć je z koszulą z fantazyjnym kołnierzem lub z delikatną koronkową bluzką. Ważne, aby noszona przez nas biżuteria stała się naszym talizmanem, który dodaje odwagi i poprawia nastrój.