Kolekcja Constellation. Odkryj biżuterię w barwach nocnego nieba

Unikalna biżuteria Motyle

Kolekcja Constellation. Odkryj biżuterię w barwach nocnego nieba

Jako poszukiwacze prawdziwego piękna zafascynowani blaskiem gwiazd stworzyliśmy niepowtarzalną linię biżuterii. Nowa kolekcja Constellation została zainspirowana barwami nocnego nieba – czernią wulkanicznej gleby i niebieskimi odcieniami morskich wód. Oddaje magię dzikich pustkowi, drzemiącą w nich siłę i wolność. Nawiązuje do surowego krajobrazu wyspy Stromboli, który stanowi tło dla licznych wydarzeń artystycznych – do pejzaży oddalonych od cywilizacji miejsc, gdzie nadal można w pełni podziwiać nieskażone sztucznym światłem piękno rozgwieżdżonego nieba.

Biżuteria dla urodzonych pod szczęśliwą gwiazdą

Gwiazdy od zawsze fascynowały filozofów, inspirowały artystów, prowadziły podróżników. Opisy rozgwieżdżonego nieba, podobnie jak jego malarskie przedstawienia, nieustannie nas zachwycają. Inspirowaną jego pięknem biżuterię dedykujemy urodzonym pod szczęśliwą gwiazdą marzycielkom, które mocno stąpają po ziemi i pragną odnaleźć utraconą więź z naturą. Stworzyliśmy ją z myślą o miłośniczkach oryginalnego designu – nieoczywistych form oraz kontrastowych zestawień takich jak błysk i mat.

Tajemnice gwiazd na wyciągnięcie dłoni

Od czasów dzieciństwa spoglądamy w rozgwieżdżone niebo i szukamy w nim odpowiedzi na najważniejsze pytania. Pragniemy poznać odwieczne tajemnice gwiazd. Nasza ręcznie wykonana srebrna biżuteria przybliża nam ich piękno. Nosząc ją, czujemy jedność z otaczającym nas światem, w tym z oddalonymi od nas, ale towarzyszącymi nam od dnia narodzin gwiazdami, które wytyczały drogę naszym przodkom i za którymi wciąż podążają prawdziwi marzyciele.

Nietuzinkowe połączenie antycznego srebra z kamieniami

Artystyczna kolekcja Constellation składa hołd rozgwieżdżonemu niebu – jego głębi i ukrytej w nim magii. Do obu nawiązują ciemne, grafitowe wykończenia biżuterii, jej wielowymiarowe kamienie i antyczne srebro świecące blaskiem Srebrnego Globu. Poszczególne modele wchodzące w skład kolekcji – naszyjniki, wisiorki, kolczyki, pierścionki – stanowią spersonalizowane układy gwiazd. Rozrzucone na nocnym niebie gwiazdy tworzą konstelacje, czyli umowne mapy gwiazdozbiorów, które możemy dostrzec z Ziemi gołym okiem.

Jak bohaterowie powieści

Jak bohaterowie powieści Niezbędnik obserwatorów gwiazd autorstwa Matthew Quicka pragniemy wyjechać poza miasto i podziwiać gwiazdy w ich pełnej okazałości. Marzenie to pomagają nam spełnić agencje turystyczne organizujące pobyty w oddalonych od cywilizacji miejscach. Rozgwieżdżone niebo postrzegamy jako bramę do kosmosu. Patrząc na nie, zapominamy o troskach dnia codziennego. Odczuwamy radość i zachwyt nad cudem istnienia.

Każdy z nas nosi w sobie miliardy gwiazd

Odwzorowane przez nas konstelacje leżą w pasie tak zwanego Zodiaku. Ich centralne gwiazdy wyróżniliśmy za pomocą neutralnych w kolorze kryształów Swarovskiego. Utożsamiamy się z przypisanym nam znakiem zodiaku. Czytamy horoskopy i chcemy wierzyć, że nasz los został zapisany w gwiazdach. Szukamy własnego talizmanu – pięknego i wyjątkowego tak jak dostępna w naszej ofercie autorska biżuteria. Biżuteria Motyle pozwala nam wyrazić siebie. Odzwierciedla charakter i osobowość noszącej ją osoby.

Ręcznie wykonana kolekcja z układami gwiazd

Kolekcja Constellation powstała w naszej pracowni w Sopocie. Składające się na nią elementy zostały ręcznie wykonane ze srebra próby 925, kamieni naturalnych i kryształów Swarovskiego. Kolekcja jest monochromatyczna i ponadczasowa – wyróżniają ją klasyczne kolory i kształty. W wybranych modelach zastosowano surowy, dający kosmiczny efekt mosiądz. Dzięki użyciu mosiądzu – specjalnie oprawionego w sposób umożliwiający podziwianie jego barwy (zamknięto go pod przezroczystym kryształem Swarovskiego) – biżuteria nabrała wyjątkowego charakteru. Układy gwiazd wygrawerowano w srebrze i poczerniono, uzyskując graficzny symbol każdego ze znaków zodiaku.

Biżuteria z linii Constellation jest jednocześnie masywna i dosłowna, delikatna i magiczna. Stanowi połączenie maksymalizmu i minimalizmu. Świadczy zarówno o wewnętrznej sile, jak i o romantycznej naturze. W kolekcji tej znajdziemy między innymi srebrne i pozłacane artystyczne naszyjniki z zawieszką w kształcie dłoni trzymającej naturalny kamień: nieoszlifowany granat, akwamaryn lub kamień księżycowy. Ta realistycznie przedstawiona dłoń nawiązuje do motywu chiromancji – starożytnej sztuki wróżenia z dłoni, odkrywania przed nami tego, co przygotował dla nas los.

Warto dodać, że każdy produkt wchodzący w skład opisanej linii ma wygrawerowane srebrne logo marki.