Kolekcja Mantra. Siła bierze się ze spokoju

Unikatowa Biżuteria Motyle

Kolekcja Mantra. Siła bierze się ze spokoju

Kolekcja Mantra idealnie nadaje się dla pań szukających wewnętrznej harmonii. Dedykujemy ją silnym i wytrwałym kobietom, które przepełnia dobra energia i spokój ducha. Pokochają ją zwolenniczki praktyk medytacyjnych, które odczuwają potrzebę samodoskonalenia się. Linia ta niesie ze sobą przesłanie wolności, miłości, uzdrowienia. Otwiera na piękno świata i przynosi ukojenie. Wchodzące w jej skład bransoletki, naszyjniki, pierścionki są eleganckie, masywne, misterne. Do ich powstania zainspirowała nas kultura Dalekiego Wschodu – jej głęboka duchowość i niezwykła filozofia. Kolekcja Mantra jest efektowna, oryginalna, poetycka. Wydobywa wewnętrzne oraz zewnętrzne piękno noszących ją pań. Symbolizuje ich odwagę i bezkompromisowość w dążeniu do celu.

Miłość zapisana w mantrach

Biżuteria pozwala wyrazić siebie i odzwierciedla marzenia swoich właścicielek, jako ozdoba podkreśla ich urodę, jako talizman dodaje im odwagi. Kolekcja Mantra czerpie z siły i spokoju buddyzmu. W tworzących ją bransoletkach, naszyjnikach, sygnetach z naturalnymi kamieniami: pozytywnie oddziałującym na czakrę serca szmaragdem, symbolizującym pokój, przyjaźń, szczęście małżeńskie szafirem oraz uznawanym za kamień obfitości i dynamicznych zmian rubinem, zapisano słowa starych mantr. Buddyjskie mantry, czyli formuły, sylaby, wersety stanowiące elementy praktyki duchowej, przynoszą ukojenie i wyciszenie. Są źródłem dobrej energii, a ich powtarzanie pomaga w opanowaniu umysłu, który chronią przed negatywnymi emocjami i myślami. Regularne recytowanie mantr uspokaja i przywraca wewnętrzną równowagę. Pozwala współodczuwać oraz prowadzi do symbolicznej iluminacji. Wygrawerowana mantra przypomina nam o tym, co ważne – jej słowa kierujemy przede wszystkim do siebie.

Nasza ręcznie wykonana ze srebra próby 925 biżuteria artystyczna zawiera słowa starych mantr zamknięte szlifowanym i idealnie czystym kryształem górskim. Mantra „Ra ma da sa sa say so hung” uzdrawia, przynosi równowagę, otwiera duszę i serce, dostrajając je do odwiecznego rytmu słońca, księżyca i ziemi. Mantra „Om tare tuttare ture svaha” pomaga uwolnić się od starych i toksycznych powiązań, poczuć własną siłę oraz odzyskać utraconą wolność. Mantra „Ho’oponopono” wyrasta z prastarej, ale nadal stosowanej, hawajskiej praktyki pojednania i wybaczania, która oczyszcza umysł i wyzwala od negatywnych emocji związanych z wydarzeniami z przeszłości. Biżuteria ta stanowi połączenie europejskiego rzemiosła z fascynacją wschodnimi tradycjami kulturowymi, klasyki designu z nieszablonowym przesłaniem.
Kolekcja Mantra składa się z bransoletek, naszyjników, pierścionków o stonowanych barwach i oryginalnym designie, które można ze sobą dowolnie łączyć lub tworzyć z nich jednorodne zestawy, a tym samym wzmacniać moc przypisanej im mantry. Ich klasyczne kształty przełamano nowym podejściem do osadzania kamieni mieniących się w blasku porannego słońca i świetle rozjaśniających mrok świątyni świec. Biżuterię tę warto podarować wyjątkowej osobie, którą podziwiamy i która potrafi dostrzec mądrość duchową filozofii innej niż europejska. Wspomniana linia wyrasta z zainteresowania kulturą, medytacją, spirytualizmem Dalekiego Wschodu – filozofii życia uznawanej przez dzieci kwiaty za lekarstwo na konsumpcjonizm i materializm.

Artystyczne naszyjniki, bransoletki, sygnety tworzące wskazaną kolekcję pasują do romantycznych i zwiewnych sukienek w stylu boho, barwnych spódnic, jedwabnych tunik. Sprawdzą się jednak również w bardziej klasycznych zestawach. Dodadzą letniego szyku białym koszulom, eleganckim marynarkom, kaszmirowym swetrom, a noszone codziennie staną się efektownym talizmanem podkreślającym niepowtarzalny styl właścicielki. Opisana linia biżuterii oddaje klimat Dalekiego Wschodu: upalnych dni spędzanych w rajskich ogrodach, duchowej atmosfery buddyjskich świątyń, egzotyki stojących w cieniu baldachimów straganów wypełnionych zapachem tysięcy przypraw.

Przy czym wszystkie sygnowane przez nas kolekcje powstają w naszej pracowni w Sopocie, a każdy wchodzący w ich skład produkt ma wygrawerowane srebrne logo marki.