Kolekcja Monarchy. Klasyczna biżuteria w nowoczesnej odsłonie

Unikatowa Biżuteria Motyle

Kolekcja Monarchy. Klasyczna biżuteria w nowoczesnej odsłonie

Kolekcję Monarchy zainspirowała biżuteria noszona przez dawne i współczesne monarchinie. Tworzące ją bransoletki, kolczyki, naszyjniki, pierścionki są dekadenckie, nieco ekstrawaganckie, jednocześnie masywne i delikatne. Rozświetlone słońcem lub światłem świec mienią się blaskiem kryształowych żyrandoli zdobiących osiemnastowieczne pałace czy barokowe kościoły na Sycylii. Ten blichtr fascynuje i uzależnia. Biżuteria z linii Monarchy podkreśla majestatyczne rysy noszących ją pań – symbolizuje ich odwagę i wewnętrzną siłę. Każda kobieta decyduje o własnym losie, wywiera wpływ na otoczenie, z różnych aspektów swojego życia tworzy jedną spójną całość, jest matką i oddaną pracy bizneswoman.

Słynny kobiecy power dressing z lat 80. poprzedziły klejnoty rodowe przekazywane z matki na córkę. Biżuteria noszona przez monarchinie symbolizuje zajmowaną przez nie pozycję społeczną oraz przypisywaną im mądrość i dojrzałość. Bransoletki, kolczyki, naszyjniki, pierścionki towarzyszyły kobietom przez wieki, zdobiąc ich ciała i dodając im odwagi. Brytyjska rodzina królewska od wieków wyznacza trendy biżuteryjne. Z zamiłowania do błyskotek słynie między innymi Elżbieta II, która kocha bogato zdobione kolie i unikatowe klejnoty. Królowej udało się zgromadzić niezwykle cenną kolekcję biżuterii, której trzon tworzą prawdziwe arcydzieła sztuki jubilerskiej. Elżbieta II rzadko rozstaje się z należącymi do niej kosztownościami, chętnie jednak wypożycza je swoim bliskim. Ostatnio jej wnuczka, księżniczka Beatrycze, założyła na ceremonię zaślubin tę samą tiarę, którą nosiła w dzień swojego zamążpójścia jej babcia – tiara królowej Marii ma największe znaczenie dla kobiet z dynastii Windsorów i jest przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Biżuteria oddająca kobiecą siłę

Wzorem dawnych rzemieślników dbamy o jakość i niepowtarzalność oferowanych przez nas produktów. Kontynuujemy najlepsze tradycje jubilerskie, dzięki czemu każda z pań może poczuć się wyjątkowo. Marie-Étienne Nitot, jeden z najbardziej znanych jubilerów, tworzył wyrafinowaną i symbolizującą potęgę francuskiego imperium biżuterię dla cesarzowej Józefiny de Bearnaise będącej pierwszą żoną Napoleona I. My projektujemy ją dzisiaj dla pań kochających klasyczne rozwiązania w nowoczesnej odsłonie. Nasza ręcznie wykonana ze srebra próby 925 biżuteria artystyczna zachwyca oryginalnym designem łączącym w sobie przywiązanie do tradycji i potrzebę niezależności. Przy czym wszystkie sygnowane przez nas kolekcje powstają w naszej pracowni w Sopocie.

Kolekcję Monarchy dedykujemy silnym kobietom kochającym przepych i blask. Biżuteria ta jest wyrazista i delikatna jednocześnie – lekkości dodają jej luźno zaplecione łańcuszki, błysk kryształów, stonowane, monochromatyczne kolory. Wybrane modele ozdobiliśmy kryształami Swarovskiego, które mienią się zarówno w blasku świec, jak i w pełnym słońcu. Forma wybranych bransoletek czy naszyjników nawiązuje do tradycji jubilerskich panujących na dawnych i obecnych dworach europejskich monarchii. Kolekcja Monarchy zachwyca detalami – pierścionek o kształcie sygnetu jest wyjątkowy i ponadczasowy, a kolczyki o przedłużonej o zwisający łańcuszek oprawie kołyszą się w rytm ruchów noszącej je właścicielki. Uwagę przyciągają ponadto: srebrna bądź pozłacana bransoletka, której forma przypomina zawieszony na łańcuszku kluczyk, kryształy w oprawie przyjmującej kształt rycerskiej tarczy, trójwymiarowe łańcuchy czy srebrne elementy w formie ust.

Artystyczne pierścionki, bransoletki, kolczyki, naszyjniki wchodzące w skład wspomnianej kolekcji pasują do camelowych płaszczy, białych koszul, perfekcyjnie skrojonych garniturów, klasycznych dodatków. Doskonale sprawdzą się także w połączeniu z małą czarną czy delikatną, tiulową sukienką. Wzorem paryżanek bogato zdobioną biżuterię można nosić przez cały dzień: do pracy i na randkę. Idealny zestaw na wieczór według francuskiego Vogue’a? Trench założony na gołe ciało – rozpięty pod szyją i związany mocno paskiem w talii – naturalnie ułożone włosy oraz błyszczące kolczyki, masywny naszyjnik, gruba bransoletka, kilka pierścionków. Dlaczego biżuteria nie może grać pierwszej roli? Z naszą pomocą każda z pań bez problemu skompletuje podobny zestaw dodatków: bransoletkę, kolczyki, naszyjnik, pierścionek.

Nasz naszyjnik stworzony z połączenia sztywnej srebrnej formy, luźno zaplecionych łańcuszków i dość dużego kryształu Swarovskiego w kolorze Blue Shade lub Scarlet w wersji pozłacanej świetnie sprawdzi się nie tylko noszony do głęboko rozpiętej koszuli, ale również do zdobionych cekinami ubrań. Wystarczy przyjrzeć się sylwetkom, jakie tworzy Giorgio Armani – lekkim, tajemniczym, dostojnym.

Na koniec warto dodać, że każdy produkt wchodzący w skład opisanej linii biżuterii ma wygrawerowane srebrne logo marki.