Czy biżuteria autorska to produkt ekskluzywny?

Czy biżuteria autorska to produkt ekskluzywny?

Biżuteria autorska stanowi zaproszenie do kreatywnego świata projektujących ją osób. Odzwierciedla ich marzenia i pragnienia, przenosi do miejsc, z których czerpią inspiracje do tworzenia nowych kolekcji. Biżuteria ta jest oryginalna, niepowtarzalna, wizjonerska. Uznaje się ją za przeciwieństwo masowo produkowanych bransoletek, kolczyków, naszyjników, pierścionków. Stawia na unikatowe wzornictwo, przemyślany design, klasyczne rozwiązania wzbogacone o nowoczesne elementy. Poniżej wyjaśniamy, na czym polega jej wyjątkowość i dlaczego uznaje się ją za produkt ekskluzywny.

Swoboda twórcza projektantów

Biżuteria autorska kontynuuje dawne tradycje jubilerskie łączące w sobie artyzm z prawdziwym rzemiosłem. Wykonuje się ją z najlepszej jakości materiałów takich jak złoto, platyna, srebra, z dbałością o szczegóły i oryginalność przygotowywanych kolekcji. Naszym klientkom proponujemy bransoletki, kolczyki, naszyjniki, pierścionki tworzone ręcznie ze srebra próby 925 w prowadzonej przez nas pracowni w Sopocie. Bawimy się formą i designem, a inspirujemy szeroko rozumianą sztuką oraz nieskażoną cywilizacją naturą z jej rozgwieżdżonym niebem, dzikimi pustkowiami, tysiącem barw i kształtów. Dzięki zastosowaniu najlepszej jakości materiałów nasza biżuteria się nie starzeje – nawet po latach zachwyca swoim wyglądem, dlatego niczym najcenniejsze klejnoty rodowe może być przekazywana z matki na córkę, z pokolenia na pokolenie.

Artyzm biżuterii autorskiej opiera się na swobodnym czerpaniu z tradycji jubilerskich, reinterpretowaniu współczesnych trendów, sięganiu po nieoczywiste rozwiązania. Jej ekskluzywność wynika z niepowtarzalności oferowanych produktów i nastawienia na potrzeby noszących ją osób. Projektując kolejne kolekcje, zawsze myślimy o kobietach, dla których tworzymy. Podziwiamy ich odwagę i bezkompromisowość w dążeniu do celu. Razem z nimi celebrujemy ich cielesność i wewnętrzne piękno. Pragniemy, aby nasza biżuteria stała się towarzyszącym im każdego dnia talizmanem, aby przynosiła im szczęście, podkreślała wypracowany przez nie styl oraz przypominała im o letnich miesiącach pełnych słońca, życia, ulotnych chwil.

Stawiamy na indywidualizm przejawiający się w spersonalizowanym podejściu do naszych klientek. Swoje kolekcje czasami dedykujemy paniom kochającym nowoczesną klasykę, innym razem marzycielkom lubiącym motywy roślinne i dalekie podróże, zawsze jednak pamiętamy o potrzebach i pragnieniach współczesnych kobiet. Proponowany przez nas blichtr fascynuje i uzależnia. Nasze artystyczne pierścionki bransoletki, kolczyki, naszyjniki są dekadenckie, nieco ekstrawaganckie, jednocześnie masywne i misterne, a wygrawerowane na nich logo marki przypomina o ich wyjątkowości.

Biżuteria autorska stanowi produkt ekskluzywny, ponieważ powstaje w limitowanej ilości w pracowniach twórców stawiających na indywidualizm, kreatywność, oryginalność, ponieważ stanowi odbicie pragnień projektujących i noszących ją osób, ponieważ jest jednocześnie nowoczesna i ponadczasowa, a ponadto wykonuje się ją z najlepszej jakości materiałów. Warto uświadomić sobie, że biżuteria ta tak jak antyczna rzeźba, renesansowy obraz, współczesna powieść stanowi odznaczające się wysokimi walorami estetycznymi dzieło sztuki – wyraz twórczej pasji autora.