Serwis/ usługi

Unikalna biżuteria Motyle

Gwarancja

W każdym modelu biżuterii Motyle znajdziesz gwarancje marki w postaci znaku Motyle, zawieszonego na łańcuszku lub wybitego na szynie pierścionka lub bransoletki. Jest to gwarancja jakości oraz informacji o użytym najwyższej próby kruszcu. Pracownia Motyle oferuje Państwu roczną gwarancję na swoje wyroby.

Warto jednak pamiętać iż:

  • Biżuteria Motyle nie jest odporna na uszkodzenia mechaniczne.
  • Prosimy dbać szczególnie o swoją biżuterię, jest delikatna i traktuj ją delikatnie.
  • Aby uniknąć zerwania – zapinaj blisko ciała – w ten sposób zmniejszysz ryzyko ewentualnego zaciągnięcia i uszkodzenia splotu.
  • Gwarancja nie obejmuje mechanicznego uszkodzenia lub zagubienia kamieni.

Serwis

Naprawy i serwis certyfikowane przez firmę Motyle można uzyskać jedynie w naszym Salonie Motyle w Sopocie przy ul. Grunwaldzkiej 55. W zależności od wyboru możesz mieć do dyspozycji opcję wysłania biżuterii bezpośrednio do nas w celu odnowy lub zaniesienia jej do jednego z naszych partnerów. Listę naszych partnerów znajdziesz w zakładce – Znajdź sklep 

Naprawy realizujemy do 2 tygodni w zależności od modelu biżuterii. Po sprawdzeniu biżuterii nasz pracownik potwierdzi całkowite koszty naprawy lub wymiany. W niektórych przypadkach naprawa może być objęta gwarancją Motyle lub podlegać przepisom prawa konsumenckiego. 

personalizacja

Blog

biżuteria

Jaka biżuteria cieszy się popularnością zimą?

Trendy stylizacyjne zmieniają się co sezon. Nie inaczej jest w przypadku biżuterii, której wzory również są odzwierciedleniem mody. I o ile łatwo wymienić klasykę biżuterii, która sprawdza się od lat, nie da się pominąć nowych form i wzorów, które zyskują na popularności w danym okresie. To, jaką biżuterię wybiera się w danej chwili, zależy nie tylko od okazji, ale również, jak się okazuje, od pory roku. Zupełnie inne zestawy sprawdzają się latem, kiedy odkrywa się więcej ciała, a jeszcze inne zimą, kiedy do łask wracają grube ubrania, czapki i szaliki. Na jaką biżuterię stawiamy chętniej w sezonie zimowym? Odpowiedź na to pytanie znaleźć można w dalszej części artykułu. (więcej…)
biżuteria

Kto wybiera biżuterię artystyczną?

W sklepach jubilerskich znaleźć można różne rodzaje biżuterii. W większości są to klasyczne srebrne lub złote ozdoby często dodatkowe zdobione kamieniami szlachetnymi i minerałami. Oprócz znanych w całej Polsce marek jubilerskich na rynku znaleźć można także projektantów i twórców tzw. biżuterii artystycznej. Mianem biżuterii artystycznej określa się ozdoby o nietuzinkowym charakterze, które wykonywane są ręcznie. Taka biżuteria definiuje właściciela i zdecydowanie wyróżnia się na tle klasycznych, ogólnodostępnych kompletów. Kto najczęściej sięga po biżuterię artystyczną? Na to pytanie odpowiadamy poniżej. (więcej…)
biżuteria

Jakie rodzaje biżuterii są ponadczasowe?

W garderobie każdej kobiety znaleźć można bazowe ubrania, z których tworzy się oryginalne stylizacje. Nie inaczej jest w przypadku biżuterii. W sklepach jubilerskich nie brakuje ozdób, które uznaje się za ponadczasowe. Takie elementy, mimo upływu lat nie wychodzą z mody i zawsze niezależnie od okazji się sprawdzają. Ponadczasową biżuterię wyróżnia nie tylko klasyczna forma, ale także uniwersalność materiału, z jakiego została wykonana. Jaki rodzaj biżuterii można uznać za ponadczasowy? O tym, co zasługuje na miano biżuterii na każdą okazję, piszemy w dalszej części artykułu. (więcej…)

Napisz do nas

Zgłoś potrzebę naprawy